powrót do strony głównej

MARIBO Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Fordońska 404 jest firmą działającą na rynku polskim od 1995 roku. Razem z firmą CONTEMA z Bobolic, a także kilkoma firmami kooperującymi należymy do koncernu AB BALTICUM ze Szwecji.

Początkowo firma produkowała kontenery hakowe typu LVX. Wraz z rozwojem firmy stale poszerzał się wachlarz produkowanych kontenerów i pojemników. Obecnie w naszej gamie produktów posiadamy pojemniki o małej objętości m in. frontloadery o kubaturze od 1,7 m3, kontenery otwarte, kontenery komunalne typu KP-7, kontenery magazynowe, platformy, prasy czyli komprimatory, kontenery hakowe od 12 do 38 m3, a skończywszy na pojemnikach i kontenerach specjalnych wykonywane na indywidualne życzenie klienta.
Kontenery wykonujemy z blach ze stali St3S jak również z gatunkowych stali S355JRG2 czy DOMEX 650.
Posiadamy rozbudowany park maszynowy i jako nieliczni w regionie mamy w pełni komputerowo sterowane urządzenie do cięcia plazmą lub tlenem. Pozwala to nam na wykonanie pojemników o skomplikowanych kształtach i zachowanie bardzo wysokiej dokładności i jakości obróbki metalu. Jednocześnie urządzenie to pozwala na napawanie na blasze dowolnego logo (nazwy), napisu czy rysunku. Posiadamy własną piaskarnię, malarnię i mieszalnię farb, a wszystkie komponenty malarskie pochodzą z firmy Teknos, co zapewnia wysoką jakość i trwałość powłoki zewnętrznej kontenerów.
Nasze główne rynki zbytu to kraje skandynawskie, Europa Zachodnia, a także rynek lokalny. Staramy się dopasowywać nasze produkty do wymagań klientów i dzięki temu ciągle zyskujemy nowe rynki zbytu i nowych partnerów handlowych. Naszymi stałymi klientami są firmy: Stena Metal, SITA Sverige, Ragn Sells, Renova, Container Norway, TOM, DSS Recykling, Rethmann, ALBA i inne.
Na naszych stronach internetowych prezentujemy kilka przykładowych rozwiązań kontenerów i pojemników, które są jedynie wąskim wycinkiem pełnej gamy naszych wyrobów. Mamy nadzieję, iż nasza oferta zainteresuje Państwa.

powrót do strony głównej